Le poste vous permet de contrôler à distance les compteurs et contrôleurs numériques. Le boîtier étanche offre une durabilité robuste.
Le poste vous permet de contrôler à distance les compteurs et contrôleurs numériques. Le boîtier étanche offre une durabilité robuste.
The Precision Digital PDA2364-MRUE Plastic Control Station offers remote control of digital meters and controllers. The IP65 waterproof construction and NEMA 4/4X/13 housing provide lasting strength, while the 4 buttons include Menu, Right Arrow, Up Arrow and Enter.
Caractéristiques
| Product Type Compatibility | Digital meters, controllers |
| Product Width | 2.7" (68 mm) |
| Product Height | 5.4" (136 mm) |
| Product Weight | 10.4 oz (295 g) |
| Brand Compatibility | Precision Digital |
| Product Type | Control station |
| Application(s) | Remote control |
| Power Source | Plug in |
| Quantity | 1 |
| Product Type Compatibility | Digital meters, controllers |
| Product Width | 2.7" (68 mm) |
| Product Height | 5.4" (136 mm) |
| Product Weight | 10.4 oz (295 g) |
| Brand Compatibility | Precision Digital |
| Product Type | Control station |
| Application(s) | Remote control |
| Power Source | Plug in |
| Quantity | 1 |