Precision Digital PD9000-GP-4AI-20RY ConsoliDator+ Multivariable Controller, four 4 to 20 mA inputs/20 relays
Modèle: PD9000-GP-4AI-20RY
Modèle: PD9000-GP-4AI-20RY
The flow controller offers a large, 5.7" color display to offer numeric and bar graph formats. The controller provides multiple timers to help you stay on track.
Disponibilité 2 à 3 semaines
Quantité
Precision Digital PD9000-GP-4AI-20RY offre
Caractéristiques
  • 5.7" display offers a full-color view in numeric and bar graph formats
  • Transmitter Power: Isolated 24 VDC at 200 mA/input with a maximum of 1,600 mA
Spécifications pour le Precision Digital PD9000-GP-4AI-20RY
Housing Material Thermoplastic
Product Length 4.87" (124 mm)
Product Width 10.85" (276 mm)
Power Requirements 90 to 264 VAC, 113 to 370 VDC, 24 VDC
Product Height 10.85" (276 mm)
Connector Type(s) RS-485 with Modbus RTU, digital, 4 to 20 mA, relays
Power Source AC or DC
Le Precision Digital PD9000-GP-4AI-20RY comprend
  • ConsoliDator+ Multivariable Controller
  • 3-Year Warranty
Poser une question sur le Precision Digital PD9000-GP-4AI-20RY ConsoliDator+ Multivariable Controller, four 4 to 20 mA inputs/20 relays
Caractéristiques
Housing Material Thermoplastic
Product Length 4.87" (124 mm)
Product Width 10.85" (276 mm)
Product Height 10.85" (276 mm)
Power Source AC or DC
  • 3-Year Warranty