Cementex IS38-20-PT Socket, 0.38" Square Drive, 0.63"
Model: IS38-20-PT | UPC: 696812125811
The socket is a 0.38" (9.7 mm) square drive with a size of 0.63" (16 mm).
Availability 2 to 3 Weeks
Quantity
What's included with the Cementex IS38-20-PT
Ask a question about Cementex IS38-20-PT Socket, 0.38" Square Drive, 0.63"
Customer Reviews for the Cementex IS38-20-PT