Cementex IS38-16L-WPS Socket, 0.38" Drive
Model: IS38-16L-WPS | UPC: 696812087737
The socket is a 12-point deep wall socket and has a size of 0.5" (12.7 mm).
Availability 2 to 3 Weeks
Quantity
What's included with the Cementex IS38-16L-WPS
Ask a question about Cementex IS38-16L-WPS Socket, 0.38" Drive
Customer Reviews for the Cementex IS38-16L-WPS